Projektowanie logo

Logo jest podstawowym i niezbędnym elementem wizerunku, tożsamości twojej firmy. Od niego wszystko się zaczyna. Będąc właścicielem unikalnego logo, budzisz w klientach zaufanie, zyskujesz ich uznanie i renomę na rynku a przy tym także indywidualny charakter firmy, który wyróżni cię spośród konkurencji i utożsami się z profilem działań przedsiębiorstwa. Studio OKO GRAPhia specjalizuje się w projektowaniu logo i wizualnej identyfikacji firm. Dzięki doświadczenieu, znajomości trendów graficznych, rynku, materiałów oraz najnowszych rozwiązań graficznych potrafimy stworzyć logo na miarę potencjału każdej firmy. Logo które będzie przemyślanym, unikalnym znakiem odzwierciedlającym specyfikę branży firmy, logo które wywrze określone, pozytywne wrażenie na jej odbiorcach.

Logo - znak firmy

Logo jest wizytówką każdej szanującej się firmy. Jest jej odzwierciedleniem i podstawowym elementem marki. Uznanie w oczach klientów jest głównym czynnikiem sukcesu marki. Silna tożsamość loga wzmacnia markę i daje większą jej rozpoznawalność wśród grupy docelowej, a co za tym idzie, pozwala jej na osiągnięcie strategicznej pozycji na rynku. Sam wizerunek loga prowadzi do tego jak Twoja firma zostanie odebrana wśród klientów i w jakim stopniu zostanie zapamiętana marka twojej firmy. Niezależnie od tego, czy Twoja firma działa na od lat i przyszedł czas wzmocnienie jej pozycji na rynku przez odświeżenie wizerunku, czy dopiero rozpoczynasz działalność i chcesz od początku budować silną i rozpoznawalną markę, projekt logo jest jednym z ważniejszych czynników, które mogą wpłynąć na sukces przedsiębiorstwa, ponieważ to na nim opiera się cały system wizualnej identyfikacji.

Projektowanie logo

Logo to znak graficzny spełniający rolę marketingową i informacyjną, poprzez skrótowe, ale łatwo zauważalne i łatwo zapamiętywalne przedstawienie symbolu firmy, instytucji, organizacji, lub też jakiejś idei, pomysłu, ale także mogące spełniać rolę jako charakterystyczne oznaczenie czegoś, czyli spełniać rolę znaku informacyjnego.

Termin logo często jest używany dla całego znaku, który składa się zazwyczaj z sygnetu (symbolu graficznego) i logotypu (tekstowego przedstawienia nazwy). Potocznie logo nazywany jest sam sygnet lub sam logotyp.

Właściwie zaprojektowane logo powinno być unikatowe i jednocześnie proste, ponieważ ma ono łatwo dać się zapamiętać, a co najwarzniejsze powinno wyrażać charakter firmy.

Według nas nie istnieje logo ładne czy brzydkie. Piekno i brzydota to pojecia względne, gdyż to co dla niektórych jest ładne dla innych jest dalekie od ideału. Wielkim błędem jest kierowanie się trędami mody w projektowaniu loga. Trędy szybko się zmieniają a raz wykonane logo towarzyszy szanującej się firmie przez lata. Dlatego naszym zdaniem dobre logo powinno być ponadczasowe.

Projektowanie logo - proces tworzenia

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, gwarantuje to niepowtarzalność jego wyglądu. Dlatego bezpośredni kontakt z naszymi klientami stanowi podstawę naszej pracy. W czasie osobistej rozmowy ze zleceniodawcą staramy się zebrać jak najwięcej informacji dotyczacych przyszłego projektu.

Zdaża się że ze względu na odległość osobisty kontakt z klientem jest niemożliwy. Daltego istnieje możliwość kontaktu z nami przy pomocy e-maila, skype'a lub też drogą telefoniczną.

Zebrane informacje wyposażą nas w wiedzę potrzebną do rozpoczęcia pracy nad projektem. Proces tworzenia rozpoczyna się od idei na podstawie której powstają pierwsze szkice. Ekperymentujemy z liternictwem, kolorem i formą aby uzyskać oryginalny efekt.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest wpełni zadowolony z projektu i zaakceptuje jego końcowy efekt.

Nasze ceny

Indywidualne podejście do każdego zleconego projektu wymaga od nas elastyczności cenowej. Staramy się zadowolić zarówno duże korporacje, małe firmy i organizacje czy też osoby prywatne.

Zawsze z góry ustalamy z naszymi klientami cenę za dany projekt. Ilość szkiców czy długość trwania projektu nie ma wpływu na z góry ustaloną cenę. W przypadku dużych (długotrwałych) projektów możemy poprosić zleceniodawcę o zaliczkę.

Aby dowiedzieć się o cenach naszych usług wypełnij formularz wyceny. Skorzystania z formularza jest bezpłatne i nie zobowiązuje do skorzystania z naszych usług.

zapytaj o cenę »»